Cepteteb Kampanyalar 2019

Cepteteb Kampanyalar 2018

Bankaların sunduğu hizmetler ve kampanyaların, kullanıcılar arasında rağbet görebilmesi için çok fazla ilgili çekici olması gerekiyor. Özellikle son zamanlarda bankalar, bunun için akla hayale sığmayan kampanyalar yayınlayarak, müşterilerini ve potansiyel müşteri olabilecek kişileri cezbetmek için süslü ve renkli kampanyalar yayınlamakta. En popüler hizmetlerden biri kesinlikle “ hesap işletim ücreti almayan bankalar “ ve “ ücretsiz havale – eft hizmeti sunan bankalardır “. Bu hizmeti sunan bankalar, yarışa her zaman 1 adım önde girmektedir. Takdir edersiniz ki, hesap işletim ücretleri yıllık 100 TL den başlamakta ve bankaya göre değişkenlik göstermektedir. Bu rakamlar kimi zaman 160 – 190 TL arasında değişebilmektedir. Bunlar gerçekten kullanıcılar için ciddi giderlerdir. Özellikle havale EFT ücretlerinin masrafları da ciddi rakamlara ulaştı. 5 ila 10 TL arasında değişen EFT işlem ücretleri, kullanıcıları canından bezdirme noktasına getirdi. TEB ( Türkiye Ekonomi Bankası ), Cepteteb adı ile yeni bir bankacılık hizmet anlayışı geliştirdi. İnternet ve Mobil bankacılık temalı bu yeni sistemde ile internet üzerinden hesap açabilir ve başvuru yapabiliyorsunuz. Yeni nesil dijital bankacılık sloganı ile hizmet veren Cepteteb kampanyalar 2018, sunmuş olduğu kampanyalar ile müşterilerine birçok fırsat sağlamaktadır.

Cepteteb başvuru, Cepteteb İnternet Şubesi

Cepteteb müşteri olmak için şubeye gitmeye gerek yok. Oturduğunuz yerden başvurunuzu yapabilir ve hesap açabilirsiniz. https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-musteri-basvurusu adresinden başvuru formunu doldurup, siz de Cepteteb müşterisi olabilirsiniz. Başvuru onayınızın ardından, internet ve mobil şubeyi kullanmaya başlayabilir ve Cepteteb Kampanyaları arasında seçim yapabilir ve kampanyalara katılabilirsiniz. Başvurunuzun ardından, adresinize kadar gelen banka görevlileri, size sözleşme ve diğer evrakları ulaştıracaktır. Bunun için şubeye gitmenize gerek kalmayacaktır. Tek tuşla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Cepteteb havale ve eft işlemleri ücretli olup, hesap işletim ücreti mevcuttur. Bilginize sunarız. Cepteteb Haziran 2018 ayı itibari ile aktif olan kampanyaları aşağıda sizler için derlerdik.

Cepteteb Haziran 2018 Kampanyaları

 • Dijital Platformlarda %50 Cepteteb İndirimi

1 Şubat – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya, App Store, Apple Music, iTunes, Netflix, Google Play, Microsoft Store, fizy, Spotify, Deezer, GoDaddy, LinkedIn, BluTV, Digiturk Play ve XBOX üzerinden CEPTETEB Kredi Kartı ile yapacağın harcamalarda geçerli olmaktadır. Kampanya süresinde bu dijital kanallarda Cepteteb kartınız ile yaptığınız harcamalar dönem içi işlemlerine yansıdıktan sonra, 5 gün içerisinde CEPTETEB Kredi Kart’ınıza %50 indirim iade edilmektedir. Kampanya dâhilinde toplamda en fazla aylık 15 TL, yıllık ise 100 TL indirim kazanabilirsiniz.

 • Uçak biletinde %20 indirim

5 Mayıs – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya kapsamında, Cepteteb kredi kartınız ile Turna.com internet sitesinden/ mobil uygulamasından satın alacağınız uçak biletinin, %20 tutarı, provizyon işlemi yapıldıktan sonra kredi kartınıza iade edilecektir. Kampanya sürecince; aylık toplam 50 TL, toplam 250 TL iade kazanabilirsin. Örneğin 250 TL tutarında uçak bileti aldığınız zaman, 50 lirasını kredi kartınıza iade alabilirsiniz. Kampanya bütün yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerinde geçerlidir.  Ayrıca Emirates havayolları kampanyasından da bu başlıkta bahsetmek isteriz sizlere. 3 Haziran 2018 tarihine kadar geçerli olan Emirates kampanyası,  3 Eylül 2018 – 3 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek olan uçuşlar için geçerlidir. CEPTETEB İnternet Şubesi veya mobil uygulamasından alınacak indirim kodları ile Turna.com web sitesinden veya mobil uygulamasından alınacak olan Emirates uçak biletleri için geçerlidir.  Kampanya kodunuzu Turna.com sitesindeki https://www.turna.com/kampanyalar/teb-emirates   adresindeki alana girerek faydalanabilirsiniz. Sadece 10.000 adet indirim kuponu kullanılacaktır. Emirates Uzakdoğu destinasyonunda yapılan uçuşlar için geçerlidir.

 • Gittigidiyor alışverişlerinizde %20 Cepteteb indirimi

Aylık en fazla 30 TL, kampanya süresinde ise 100 TL indirim kazanabilirsiniz. Bu kampanya Gittigidiyor sitesinde yapılan, Cepteteb banka kartınız ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Kampanya süresi 14 Aralık 2017 – 3 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

 • %50 KİTAPYURDU indirimi

Kitapyurdu internet sitesinde yapacağınız harcamaların %50 si iade. 28 Mayıs 2018 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Cepteteb kredi kartı veya banka kartınız ile yapacağınız alışverişlerden aylık en fazla 25 TL, kampanya süresinde ise 75 TL iade alabilirsiniz.

 • Ramazan ayı boyunca 70 TL Bonus

11 Mayıs – 17 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanyaya katılmak için RAMAZAN yazıp 4616’ya SMS gönderebilirsiniz veya CEPTETEB Mobil Şubesi’nden katılabilirsiniz. Cepteteb kredi kartınız ile yapacağınız market veya akaryakıt sektörlerinde 100 TL ve üzeri birinci harcamada 10 TL, üçüncüde 20 TL, beşincide 40 TL, toplam 70 TL bonus kazanabileceksiniz. Her müşteri maksimum 70 TL bonus kazanabilmektedir. Bonuslar 20 Haziranda kartlarınıza yüklenecektir ve 28 Haziran 2018 tarihine kadar kullanılmadığı takdirde, geri alınacaktır.

 • Cepteteb Kredi kartı ile 200 TL Bonus Kazanın

31 Mayıs 2018 tarihinde sona erecek kampanya için acele edin. Yeni müşteriler, ilk harcamadan sonra 50 TL bonus kazanır. 1500 TL harcama sözü verip 12 ay taahhüt ederseniz 150 TL daha bonus kazanırsınız. Böylece toplamda 200 TL bonus kazanmış olursunuz.

 • Çeviri hizmetleri %25 indirimli

Cepteteb kredi kartınızla, 30 Eylül 2018 tarihine kadar protranslate.net web sitesinden en az 40 liralık çeviri hizmeti alırsanız, %25 indirim kazanmış olursunuz. İndirim kodunu Cepteteb mobil şubeden alabilir ve  https://www.protranslate.net/tr/cepteteb/ sitesinde kullanabilirsiniz.

 • Otomatik fatura talimatı verin 75 TL kazanın

30 Haziran 2018 tarihine kadar Cepteteb kredi kartınız veya banka kartınız ile 3 adet otomatik ödeme faturası talimatı verin, toplamda 75 TL bonus kazanın.

 • Alışverişiniz %55 indirimli olsun

30 Haziran 2018 tarihine kadar goldmasterhome.com web sitesinden yapacağınız alışverişiniz, %55 indirimli olacak. Hiçbir alışveriş sınırı olmadan, ücretsiz kargo ile kampanyadan faydalanabilirsiniz. Cepteteb mobil uygulamasından alacağınız indirim kodunu, goldmasterhome.com sitesinde kullanabilirsiniz.

 • Çiçek gönderimleriniz %20 indirimli

31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında, Cepteteb mobil şubesinden alacağınız indirim kuponunu, ekocicek.com.tr sitesinde kullanabilirsiniz. Kuponlar tek kullanımlık olup, sadece yurtiçi çiçek gönderimlerinde geçerlidir.

 • Yolo Ulaşım harcamalarınızda %30 indirim

Cepteteb mobil uygulamasından veya internet şubesinden alacağınız kodu, YOLO Mobil uygulamasındaki “Ücretsiz Yolculuklar” sayfasında bulunan “Promosyon Kodunu Gir” alanına yazıp kampanyadan yararlanabilirsiniz. 31 Temmuz 2018 tarihine kadar geçerli olan kampanyada üst sınır 200 TL dir. Sadece rezervasyonsuz yolculuklarda geçerlidir.

 

 • İGDAŞ Doğalgaz ödemeleriniz 3 taksit

16 Ekim 2017 – 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında GAZ” yazarak 4616’ya katılım SMS’i göndererek veya CEPTETEB Mobil Uygulamasından kampanyaya katılabilirsiniz. Böylece Cepteteb kredi kartınız ile yapacağınız doğalgaz ödemeleriniz otomatik olarak vade farksız 3 taksit şeklinde ödenecektir.

 • Ücretsiz Antivürüs Programı

Tüm Cepteteb müşterilerine özel bir kampanyadır. Katılım tarihi yoktur.  6 ay süre ile ücretsiz bir şekilde ESET Multi – Device Antivürüs Programını kullanabilirsiniz. Programı https://www.eset.com/tr/download/packs/multi-device-security/ adresinden indirebilirsiniz. Program 3 cihaza kurulabilir ve her müşteri sadece 1 kez faydalanabilir. 6 ay sonrasında devam etmek isterseniz  www.renew.stratus.com.tr adresinden yenileme yapabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir