Kara Listede Olanlar Kredi Kartı Alabilir. İşte Yöntemi

Kara Listede Olanlar Kredi Kartı Alabilir. İşte Yöntemi

Pek çok web sitesinde okumuşsunuzdur; “ kara listede olanlara kredi kartı “ veren bankalar var mı, yok mu hep bunun tartışması yapılır. Ve hemen hemen tüm sitelerde bunun asla mümkün olmadığı söylenir. Şimdi size inanılmaz bir gerçeği açıklayacağız. Kara listede olanlar kredi kartı alabilir! Evet, yanlış duymadınız. Alabilirler. Test edildi ve onaylandı. Şimdi sizlere adım adım bu süreci anlatacağız.

Kara Liste Nedir, Kara Listeden Nasıl Çıkılır

Önce çok kısa kara liste nedir, kara listeden nasıl çıkılır sorularına yanıt vererek anlatmaya başlayalım. Kara liste, görüp göreceğiniz en kötü süreçlerden biridir. Aman, kara listeye girmeyin. Tüm finansal hayatınız alt üst olur. Acil nakit ihtiyaçlarınız karşısında zor durumda kalırsınız. Kara listede olanlara kredi kartı verilmez diyenlere inat, size bu yöntemi anlatacağız elbette ama siz yine de kara listeye girmemeye özen gösterin lütfen. Kredi notu, KKB – Kredi Kayıt Bürosu tarafından toplanan veriler ile banka müşterilerine değerlendirme notu verilmesidir. Kara liste ise, bu notun en düşük seviyesidir. Yasaklı müşteri anlamına gelir. Bankalar tüm kapılarını yüzünüze kapatır ve bir daha asla çalışmaz. Kara listeden çıkmak için mevcut borcunuzu kuruşuna kadar ödemeniz gerekir. Aksi halde kesinlikle kara listeden çıkamazsınız ancak kredi kartı ve kredi alabilirsiniz. Bu taktiği milyonlarca kişi bilmez. Bunu ilk kez Bankavepara.com web sitesinde okuyacaksınız.

Kara Listede Olanlara Kredi Kartı Veren Bankalar

Sizi daha fazla merakta bırakmamak adına, bomba taktiği açıklıyoruz. Kredi veya kredi kartı borcunuzu ödemediğiniz takdirde hakkınızda 3 ayın sonunda yasal takip başlatılır. Avukatlar devreye girer ve süreç işlemeye başlar. Hakkınızda icra dosyası açılır, varsa malınıza mülkünüze ve maaşınıza haciz uygulanır. Eğer banka, bu borç tahsilatını yapamazsa borcunuzu varlık şirketlerine satar. Varlık şirketleri, vatandaşın borcunu bankadan %3 ile satın alır ve borcu üstlenir. Daha sonra varlık şirketleri sizden bu borcu tahsil edebilmek için size inanılmaz seçenekler sunar ve tahsilat peşinde koşar. İşte olay burada başlıyor. Borcunuz bankadan satın alındığı andan itibaren, bankadaki borcunuz sıfırlanır. Yani bankaya hiçbir borcunuz kalmaz. Aradan 2 sene geçmesini bekleyin ve bankanıza bir miktar para yatırın. Yalnız eski vadesiz hesabınıza yatırmayın. Çünkü o hesapta haciz olabilir. Yeni bir vadesiz hesap açın. Hatta eski hesabınızı mümkünse kapattırın. Birkaç ay para giriş çıkışı olsun hesabınızda. Ve 3. Aydan sonra kredi kartı başvurusu yapın. Kredi kartınızı çok rahat alabilirsiniz. Bu olay defalarca test edildi ve gerçekleştirildi. Kara listede olanlara kredi kartı veren bankalar vardır. Bu dediğimi taktiği yaparsanız mutlaka alırsınız.

Kara Listedekilere Kredi Veren Bankalar

Açık söylemek gerekirse kara listede olanlara kredi kartı veren bankaları test ettik ama kara listede olanlara kredi veren bankaları henüz denemedik. Ama kredi kartı veren, elbette kredi de verir. Bundan bir sorun olacağını sanmıyoruz. Yeterki yukarıda yazdığımız adımları izleyin ve önce kredi kartınızı alıp biraz kullanmaya başlayın. Kredi kartını alan, krediyi de alacaktır. Bol şans J

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir