Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı

Türkiye’nin ilk devlet bankası olan ve bir asıra yakın bir süredir müşterilerine hizmet Ziraat Bankası, özel bankaların başını çektiği yeni nesil dijital bankacılık sistemine geçiş yaparak, kullanım alanlarını genişletip, interaktif bir şekilde hizmet vermeye başlamıştır. Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı sayesinde artık tüm işlemleri bir tık ile yapabilir ve işlemlerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bireysel ve Kurumsal olarak Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı hizmetini kullanabilirsiniz. Bunun için internet web sitesinden Ziraat Bankası kredi kartınız veya ATM kartınız ile online başvuru yapabilir veya direkt şubenizden hizmetinizi aktif hale getirebilirsiniz. Şubelere oranla daha düşük işlem ücretleri ile işlemlerinizi yapabilir, sıra beklemeden ve şubeye gitmeden işlemlerinizi oturduğunuz yerden tamamlayabilirsiniz. Bütün ödemelerinizi, başvurularınızı ve tüm para transferi işlemlerinizi Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı kullanarak yapabilmektesiniz. Sadece hafta sonları bazı işlemlerde kısıtlamalar vardır ( Para Transferi, Devlet ödemeleri, Harçlar ve benzeri ödemeler ). Bunun haricinde tüm işlemlerinizi saat farkı olmaksızın internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Şubesi

Hafta içi veya hafta sonu olmaksızın, 7/24 tüm işlemlerinizi Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı ile yapabilmektesiniz. İşlem ücretleri daha azdır. Bu hizmetten faydalanabilmeniz için, Ziraat Bankasının her hangi bir şubesinde vadesiz hesabınızın olması gerekmektedir. Havale, Eft, Vadeli – vadesiz hesap kontrolleri – yatırım işlemleri, Hesap açma, Hesap kapatma, döviz, altın, hisse senedi gibi kıymetli birikim hesapları ve aklınıza gelebilecek tüm işlemleri Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı kullanarak yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Şifre Alma

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/dijital-bankacilik/internet-bankaciligi/bireysel-internet-subesi adresindeki “ Hemen Başvur “ linkini kullanarak Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı şifresi alabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmeniz için Ziraat Bankası kredi kartı veya ATM kartına sahip olmanız yeterlidir. Bunun için öncelikle Ziraat Bankası bireysel veya kurumsal müşterisi olmanız gerekmektedir.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Açma

Bunun için yapmanız gereken ekstra bir işleme gerek yoktur. Ziraat bankası kredi kartı veya ATM kartınız ile Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı başvurunuzu aktif edebilirsiniz. Cep telefonunuza mobil uygulamasını indirerek, mobil internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Bu işlemler için sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranıza SMS onay mesajı gönderilmektedir.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Kapatma

Açmış olduğunuz Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı hizmeti kapatmak veya iptal etmek istiyorsanız, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri veya şubeniz ile görüşebilirsiniz. İnternet şubesini internetten kapatamıyorsunuz. Bu işlemi direkt yetkili kişiler ile yapmanız gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir